Uitslagen AV Veluwe

Uitslagverwerking vergemakkelijken? Het is soms een hele klus om alle uitslagen van de AV Veluwe-leden te achterhalen en daarom hebben wij jou hulp nodig!

  • Weet je nog een uitslag van een AV Veluwe-lid? Stuur deze dan vooral in via het eenvoudige uitslagenformulier.
  • Bij veel wedstrijden kan je je vaak van tevoren digitaal inschrijven. Maak het ons zo gemakkelijk mogelijk door daar de Atletiekunie-vereniging ‘Veluwe’ te selecteren. Het lidmaatschap nummer vind je terug op je sportpas die je per post van de Atletiekunie hebt ontvangen. Zo sta je altijd netjes in de uitslagenlijst en vinden we je zo.

Uitslagen voor het laatst bijgewerkt op: 18 oktober 2021

De onderstaande uitslagen tabel is nog in experimentele fase, de uitslagen die vermeld worden zijn actueel, er wordt hard gewerkt om de uitslagen tabel op korte termijn goed werkend te krijgen. Met deze nieuwe uitslagen tabel is het mogelijk om je eigen resultaat toe te voegen via New entry en is het mogelijk om je resultaat zelf aan te passen. Ook is het mogelijk om de tabel te printen of te downloaden in de vermelde formaten.

Nieuwe resultaten toevoegen of aanpassingen aan registraties kunnen alleen uitgevoerd worden door geregistreerde leden van deze website. Hiervoor dien je in te loggen of te registreren via de Login pagina.

wdt_ID Plaats + classificering Wedstrijd + Datum Afstand Tijd - Netto Snelheid km/u Tempo min/km
1 Amsterdam TCS Amsterdam Marathon 2021
2 377 Nils van Elzelingen 42,195KM 02:55:56 14.4 04:10
3 884 Rita van Beem 21,1KM 01:55:18 11.0 05:28
4 2648 Jaya Sicco Smit 21,1KM 02:16:42 9.3 06:29
5 2752 Iris de Jong 21,1KM 02:18:52 9.1 06:35
6 Beekbergen Spelderholtloop 17-10-2021
7 2E Wilbert Pannekoek 5KM 00:19:41 15.2 03:56
8 3E Roland Besselink 5KM 00:20:52 14.4 04:10
9 7E Frank de Graeff 5KM 00:23:36 12.7 04:43
10 12E Jan vd Esschert 5KM 00:25:57 11.6 05:11
11 22E Ingrid Rook 5KM 00:28:16 10.6 05:39
12 29E Erik Heidekamp 5KM 00:30:08 10.0 06:02
13 5E Elbert Voogt 10KM 00:45:42 13.1 04:34
14 12E Henk van der Schaaf 10KM 00:49:30 12.1 04:57
15 15E Ronald Derksen 10KM 00:50:15 11.9 05:01
16 16E Mike Lap 10KM 00:50:37 11.9 05:04
17 20E Ruud Harleman 10KM 00:51:43 11.6 05:10
18 37E Ben Koops 10KM 00:57:45 10.4 05:47
19 55E Fred Laan 10KM 01:11:19 8.4 07:08
20 Apeldoorn Orderbostrail 10-10-2021
21 11E Wim Altink 14KM 01:14:17 11.3 05:18
22 14E Mike Lap 14KM 01:16:04 11.0 05:26
23 40E Fred Laan 14KM 01:45:23 8.0 07:32
24 15E Arjan Harmsen 20KM 01:40:02 12.0 05:00
25 24E Marcel Mars 20KM 01:48:54 11.0 05:27
26 25E Henk van der Schaaf 20KM 01:48:53 11.0 05:27
27 1E Rachel de Weerd 20KM 01:28:46 13.5 04:26
28 Meppel AH Kees Elzinga ReestRun 09-10-2021
29 3E 21VM4 Suzanne Hennekens 21,1KM 01:44:29 12.1 04:57
30 Dieren Beko Jutberg Trail 09-10-2021
31 9E V30:5 Kitty Berkhoff-Klomps 30,5KM 03:29:29 8.7 06:52
32 Apeldoorn Baanloop AV Veluwe 06-10-2021
33 1E Gerben van der Waals 5KM 00:16:45 17.9 03:21
34 2E Bas de Kluizenaar 5KM 00:16:47 17.9 03:21
35 3E Shayne Rookhuyzen 5KM 00:17:13 17.4 03:27
36 4E Tonnie Stouten 5KM 00:17:36 17.0 03:31
37 5E Dennis 't Hoen 5KM 00:17:37 17.0 03:31
38 10E Randall de Boer 5KM 00:18:17 16.4 03:39
39 14E Dennis van Lohuizen 5KM 00:19:37 15.3 03:55
40 18E Wouter van Arendonk 5KM 00:20:11 14.9 04:02
41 19E Camiel Wissink 5KM 00:20:16 14.8 04:03
42 20E Rene van Vliet 5KM 00:20:32 14.6 04:06
43 21E Wim Jochems 5KM 00:20:39 14.5 04:08
44 23E Michel Klomp 5KM 00:20:42 14.5 04:08
45 24E Marcel Mooij 5KM 00:20:46 14.4 04:09
46 27E Marcel Mars 5KM 00:21:14 14.1 04:15
47 28E Henk van der Schaaf 5KM 00:21:39 13.9 04:20
48 29E Hans Marsman 5KM 00:22:22 13.4 04:28
49 30E René Kok 5KM 00:22:30 13.3 04:30
50 31E Wim Altink 5KM 00:22:53 13.1 04:35
51 34E Dylan Theunissen 5KM 00:24:21 12.3 04:52
52 35E Michel Manintveld 5KM 00:24:22 12.3 04:52
53 36E Arno Buitenhuis 5KM 00:26:02 11.5 05:12
54 37E Fred Laan 5KM 00:28:50 10.4 05:46
55 38E Tinus Kleverwal 5KM 00:29:13 10.3 05:51
56 39E Jurgen Kleverwal 5KM 00:29:13 10.3 05:51
57 40E Fred Schat 5KM 00:31:37 9.5 06:19
58 Oldenzaal Halve Marathon Oldenzaal 03-10-2021
59 56E M40 Marcel Kremer 21,1KM 01:51:29 11.4 05:17
60 32E M50 Tonnie de De Winter 21,1KM 01:47:14 11.8 05:05
61 Zoutelande Kustmarathon Zeeland 02-10-2021  
62 120E MSEN Ellard Schutte 42,195KM 04:01:32 10.5 05:43
63 8E M35 Ruud van der Wal 42,195KM 02:56:04 14.4 04:10
64 26E M35 Simon Beemsterboer 42,195KM 03:23:54 12.4 04:50
65 17E M45 Ronald Derksen 42,195KM 03:23:54 12.4 04:50
66 56E M45 Wim Jochems 42,195KM 03:40:47 11.5 05:14
67 209E M45 Christiaan van Putten 42,195KM 04:16:46 9.9 06:05
68 2E M65 Elbert Voogt 42,195KM 03:36:50 11.7 05:08
69 Weert Gamma Weert Singelloop 01-10-2021
70 4E M40 Randall de Boer 10KM 00:37:31 16.0 03:45
71 Berlijn BMW Berlijn Marathon 25-09-2021
72 Iris Sielias 42,195KM 05:17:31 8.0 07:31
73 Jolanda van de Brug 42,195KM 04:54:10 8.6 06:58
74 Wageningen Wageningen track meeting 24-09-2021
75 CR M65 Rene van Vliet 800M 00:02:45 17.5 03:26
76 CR M65 Rene van Vliet 1,5KM 00:05:31 16.3 03:41
77 Epe Coopertest, 1000m, 1 Em en 5000m, 21-09-2021
78 14E 5MAN Rene van Vliet 5KM 00:20:24 14.7 04:05
79 1E VRW1M Rachel de Weerd 1EM 00:05:49 16.6 03:37
80 Apeldoorn RunX Baanwedstrijd 17-09-2021
81 3E M50 Jan Grashuis 5KM 00:17:02 17.6 03:24
82 4E M45 Shayne Rookhuyzen 5KM 00:17:29 17.2 03:30
83 7E M40 Randall de Boer 5KM 00:18:12 16.5 03:38
84 11E M50 Ronald Derksen 5KM 00:18:48 16.0 03:46
85 15E M45 Dennis van Lohuizen 5KM 00:19:59 15.0 04:00
86 16E M45 Ramon Lentink 5KM 00:20:28 14.7 04:06
87 1E V45 Rachel de Weerd 5KM 00:19:37 15.3 03:55
88 3E V50 Hilly Panjer 5KM 00:21:01 14.3 04:12
89 7E V50 Esther Labohm 5KM 00:23:13 12.9 04:39
90 Vorden Acht Kastelenloop 12-09-2021
91 Johan Voorhorst 10KM 01:00:10 10.0 06:01
92 Enschede Menzis Singelloop Enschede 12-09-2021
93 10E M40 Randall de Boer 5EM 00:29:45 16.2 03:42
94 14E VSEN Rachel de Weerd 5EM 00:35:33 13.6 04:25
95 15E VSEN Suzanne Hennekens 5EM 00:35:33 13.6 04:25
96 Duiven Bert Timmer Memorial Loop 05-09-2021
97 1E M46+ Tonnie Stouten 5KM 00:18:17 16.4 03:39
98 9E V46+ Nelleke Evers 5KM 00:29:51 10.1 05:58
99 Hengelo (Ov:) Baaninstuif LAAC Twente 02-09-2021
100 3E M40 Gerben van der Waals 1,5KM 00:04:28 20.2 02:59
101 15E M70 Cees Weeda 1,5KM 00:05:23 16.7 03:35
102 6E V35 Corien van der Bijl 1,5KM 00:05:23 16.7 03:35
103 Aalsmeer AVA Waterdrinker baanloop 11-08-2021
104 CR 1E V Rachel de Weerd 1KM 00:03:32 17.0 03:32
105 Utrecht Zomeravondcup 14-07-2021
106 1E M55 Tonnie Stouten 5KM 00:18:26 16.3 03:41
107 3E V55 Nelleke Evers 5KM 00:07:12 41.7 01:26
108 Apeldoorn Isokin Orderbos Trail 11-10-2020
109 Marcel Mars 20KM 01:25:31 14.0 04:17
110 1E V Rachel de Weerd 20KM 01:31:17 13.1 04:34
111 Ruud Harleman 20KM 01:56:20 10.3 05:49
112 Lia van der Meulen 20KM 01:57:19 10.2 05:52
113 Wim Altink 20KM 01:57:20 10.2 05:52
114 Cecely van der Leij 20KM 01:57:06 10.2 05:51
115 Sylvia Berends 20KM 02:15:56 8.8 06:48
116 Randall de Boer 14KM 01:07:00 12.5 04:47
117 Marcel Kremer 14KM 01:08:06 12.3 04:52
118 Wiljanneke Dwars 8,5KM 00:51:45 9.9 06:05
119 Eddy Gerritsen 8,5KM 00:52:22 9.7 06:10
120 Zeewolde Loopcompetitie 11 oktober 2020
121 2E V35 Corien van der Bijl 5KM 00:20:30 14.6 04:06
122 Brummen Brummense Dijkenloop 27-09- 2020
123 John Vlottes 10KM 00:07:43 77.8 00:46
124 1E M Tonnie Stouten 5,4KM 00:20:56 15.5 03:53
125 Nelleke Evers 5,4KM 00:08:41 37.3 01:36
126 Almere 30 van Almere 27-09-2020
127 PR! Ruud Frieling 42,195KM 03:19:00 12.7 04:43
128 Ermelo Heideloop 19-09-2020
129 Nathalie Bourgonje 8KM 01:06:42 7.2 08:20
130 Epe Baanloop 15-09-2020
131 Nelleke Evers 5KM 00:30:57 9.7 06:11
132 2E M + CR Nils van Elzelingen 1EM 00:05:06 18.9 03:10
133 2E M Tonnie Stouten 1KM 00:03:01 19.9 03:01
134 Enschede Singelloop 13 september 2020
135 Randall de Boer 8KM 00:31:36 15.2 03:57
136 Marcel Kremer 8KM 00:34:37 13.9 04:20
137 Soest Sylvestercross 31 december 2019
138 Gjalt Panjer 6KM 00:21:55 16.4 03:39
139 Arnhem Derde Kerstdagloop 27 december 2019
140 Dennis 't Hoen 21,1KM 01:34:03 13.5 04:27
141 Jaya Sicco Smit 14KM 01:34:12 8.9 06:44
142 Dik Musch 7KM 00:37:03 11.3 05:18
143 Rimke Musch 7KM 00:37:54 11.1 05:25
144 Fred Laan 7KM 00:52:50 7.9 07:33
145 Apeldoorn Baanloop AV Veluwe 07-07-2021
146 1 Erwin van Heiningen AV '34 3KM 00:09:18 19.4 03:06
147 2 Michaele Leake Tsegay AV '34 3KM 00:09:34 18.8 03:11
148 3 Wesley Kloosterboer AV '34 3KM 00:09:37 18.7 03:12
149 4 Tim Huisintveld AV '34 3KM 00:09:45 18.5 03:15
150 5 Ruben Hiddink AV '34 3KM 00:09:46 18.4 03:15
151 6 Ruud van der Wal AV '34 3KM 00:09:55 18.2 03:18
152 7 Jan Grashuis 3KM 00:09:58 18.1 03:19
153 8 Jelmer van Leeningen 3KM 00:10:17 17.5 03:26
154 9 Shayne Rookhuyzen 3KM 00:10:19 17.4 03:26
155 10 Roel Engelen 3KM 00:10:27 17.2 03:29
156 11 Randall de Boer 3KM 00:10:30 17.1 03:30
157 12 Laurens de Wit 3KM 00:10:31 17.1 03:30
158 13 Maarten Koop 3KM 00:10:37 17.0 03:32
159 14 Ivar Rood AV '34 3KM 00:10:41 16.8 03:34
160 15 Ivo Groot Koerkamp AV '34 3KM 00:10:46 16.7 03:35
161 16 Wim van Rijswijk (haas) AV '34 3KM 00:10:53 16.5 03:38
162 17 Roland Besselink 3KM 00:11:18 15.9 03:46
163 18 Jeroen Hennekes AV '34 3KM 00:11:22 15.8 03:47
164 19 Robert Marchal 3KM 00:11:24 15.8 03:48
165 20 Sikko Roorda AV '34 3KM 00:11:28 15.7 03:49
166 21 Gert van Dam 3KM 00:11:29 15.7 03:50
167 22 Cees Weeda Nieuw Baanrecord M70 3KM 00:11:29 15.7 03:50
168 23 Ellard Schutte 3KM 00:11:30 15.7 03:50
169 24 Rob Jan wagelaar AV '34 3KM 00:11:32 15.6 03:51
170 25 Dennis van Lohuizen 3KM 00:11:42 15.4 03:54
171 26 Arjan Harmsen 3KM 00:11:43 15.4 03:54
172 27 Wim Jochems 3KM 00:11:44 15.3 03:55
173 28 René van Vliet Nieuw Baanrecord M65 3KM 00:11:53 15.1 03:58
174 29 Wouter van Arendonk 3KM 00:11:56 15.1 03:59
175 30 Henk Filius 3KM 00:11:57 15.1 03:59
176 31 Roel Jorna AV '34 3KM 00:09:18 14.5 04:08
177 32 Marcel Mars 3KM 00:09:34 14.5 04:08
178 33 Norbert Lohschelder 3KM 00:09:37 14.3 04:12
179 34 Wim Altink 3KM 00:09:45 14.1 04:15
180 35 Henk van der Schaaf 3KM 00:09:46 14.1 04:15
181 36 Ronald Schiphorst 3KM 00:09:55 14.1 04:15
182 37 Tonnie de winter 3KM 00:09:58 14.0 04:17
183 38 Merten Leendertse 3KM 00:10:17 13.8 04:22
184 39 Gerald van den Berg 3KM 00:10:19 13.7 04:24
185 40 Henri Rutgers 3KM 00:10:27 13.4 04:28
186 41 BJW van der Esschert 3KM 00:10:30 13.1 04:34
187 42 Ted van de Leur 3KM 00:10:31 13.0 04:36
188 43 Dylan Theunissen 3KM 00:10:37 12.7 04:43
189 Naam
190 1 Janneke de Bruijn AV '34 3KM 00:10:50 16.6 03:37
191 2 Rachel de Weerd 3KM 00:11:31 15.6 03:50
192 3 Mariëlle Hengeveld - van Rijswijk AV '34 3KM 00:11:36 15.5 03:52
193 4 Corien van der Bijl 3KM 00:11:53 15.1 03:58
194 5 Charlotte Hummel AV '34 3KM 00:13:20 13.5 04:27
195 6 Esther Labohm 3KM 00:13:21 13.5 04:27
196 7 Marleen Otten 3KM 00:13:22 13.5 04:27
197 8 Marjolijn Degen 3KM 00:14:26 12.5 04:49
198 9 Aartie Chotkan 3KM 00:15:53 11.3 05:18
199 10 Iris Sielias 3KM 00:17:23 10.4 05:48
200 11 Nelleke Evers 3KM 00:17:47 10.1 05:56
201 12 Marja Bussmann 3KM 00:19:38 9.2 06:33
202 13 Ella van der Nat 3KM 00:20:49 8.6 06:56
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242

Uitslagen Baanloop Najaar 6 oktober 2021

Klik op afbeelding om PDF te downloaden.

Uitslagen virtuele hardloop 4 daagse (VH4D)

Uitslagen Virtual "Leestencross"

Klik op afbeelding om PDF in nieuw scherm te openen
Klik op afbeelding om PDF in nieuw scherm te openen
Klik op afbeelding om PDF in nieuw scherm te openen

Uitslagen Randerode Cross

Ugchelen - Zondag 5 november 2023
M, 3.3 KILOMETER
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Niels EngelenAV '3414:3414:33
2Vincent van der VisAV '3416:3916:38
3Daan AchterkampAV '3420:2320:22
4Berry AchterkampUgchelen20:2520:23
5Sam van der WalApeldoorn20:4520:43
6Niek ReveVeluwe21:1821:16
7John RaveVeluwe21:1921:17
8Peter Verhoef28:5628:53
V, 3.3 KILOMETER
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jara de VisserAV '3414:5714:56
2Ilse LangevoortVeluwe15:0315:03
3Patty goossenVaassen16:5816:57
4Michelle van der Vis - SpekApeldoorn17:3017:30
5Evelien SteenlandAV '3421:35
6Ineke Dirkx23:1423:12
7Marianne KragtVeluwe28:5428:52
M, 6.6 KILOMETER
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Wilbert PannekoekVeluwe28:0928:09
2Jens HettelaarBeekbergen28:4528:44
3Max van der WalApeldoorn29:3729:36
4Lars-Erik GrubenApeldoorn30:2030:10
5Ramon LentinkVeluwe32:5332:49
6Sebas BurgerApeldoorn33:4433:41
7Dennis van LohuizenVeluwe33:5033:48
8Bas PetersenVeluwe34:2734:22
9Henk van der SchaafVeluwe34:5934:54
10Thijmen de VriesApeldoorn35:2735:21
11Bjorn StreppelApeldoorn37:4737:45
12Aralt LokhorstDoornspijk39:2439:19
13Erik de VriesVeluwe39:2739:20
14Theo Hendriks48:1548:02
15Klaas VisserApeldoorn53:1753:13
16Taco VisserApeldoorn53:1853:13
V, 6.6 KILOMETER
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sarina BrummelUgchelen34:5634:53
2Marjolijn Engelen-DegenVeluwe37:4737:38
3Lia Gort-van der MeulenVeluwe37:4737:38
4Monique KlumperApeldoorn37:5537:54
5Karlijn Booij LiewesApeldoorn40:3840:32
6Resi MuldersBeekbergen44:3944:29
7Catelijne HolApeldoorn45:0744:56
8Nicky ZantingZwolle47:3247:26
9Judith Volker-StegemanApeldoorn49:0448:56
10Mariandel NieuwenkampApeldoorn53:0452:52
11Lenie OmtzigtApeldoorn56:0155:49
12Lotus PuisterApeldoorn59:0258:54
M, 9.9 KILOMETER
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ruud van der WalVeluwe40:2140:19
2Ard VlooswijkAV '3440:3840:37
3Roel EngelenVeluwe41:1941:17
4Randall de BoerVeluwe45:2045:16
5Pieter DijksterhuisUgchelen45:4945:47
6Sjoerd HarlemanAmsterdam46:4446:42
7Coen HarlemanApeldoorn47:1747:15
8Harm HeerspinkApeldoorn47:5547:47
9Marc WeerdenburgUgchelen48:0748:06
10Alwin RijpstraVeluwe48:3248:28
11George PetersenVeluwe48:5048:46
12Andries Langendijk49:1949:16
13Norbert LohschelderVeluwe51:5651:48
14Ron WielensUgchelen52:5552:50
15Peter zwikkerApeldoorn53:3253:22
16Denny van de KraatsApeldoorn53:3353:22
17Frans BouwApeldoorn53:4553:42
18Walter ToebesVeluwe54:2154:18
19Maikel MardjanAV '3455:3855:36
20Luc MercxApeldoorn1:07:501:07:39
V, 9.9 KILOMETER
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Evelien EngbersEnschede50:2750:24
2Marleen OttenVeluwe50:4350:35
3Melissa ZwiepZwolle51:4351:40
4Anja van der SchaafVeluwe52:1152:02
5Agatha BoersmaZwolle54:2154:18
6Anneke PrengerVeluwe58:4158:35
7Annelies HermkesVeluwe59:0458:55