Uitslagen

Uitslagverwerking vergemakkelijken?
Het is enorm moeilijk om alle uitslagen van de AV Veluwe-leden te achterhalen.

  • Heb je nog een uitslag van een AV Veluwe-lid? Stuur deze dan vooral in via het eenvoudige uitslagenformulier.
  • Bij veel wedstrijden kun je je vaak van tevoren digitaal inschrijven. Maak het ons zo gemakkelijk mogelijk door daar de Atletiekunie-vereniging ‘Veluwe’ te selecteren. Het lidmaatschapnummer tref je aan op je sportpas die je per post vanuit de Atletiekunie hebt ontvangen. Zo sta je altijd netjes in de uitslagenlijst en vinden we je zo.
 Uitslagen voor het laatst bijgewerkt op:6 januari 2020    
PlaatsWedstrijdnaam + DatumAfstand + Tijd
TeugeTeuge Runs For Life 5 januari10 KM
1E MWilbert Pannekoek36.28
3E MJeroen Lamfers39.13
5 KM
Diana Wolters29.05
ApeldoornKlaverbladloop 5 januari 202010 KM
1E MGert Jan Liefers32.49
2E MMartijn Paalman34.09
Bas de Kluizenaar34.50
Jan Grashuis35.27
Seran Nijkamp36.01
Ronald Derksen38.05
Remon Lentink39.19
Roel Engelen39.31
Frank de Graeff40.48
Raymundo van Egmond41.52
Mynko Peterink42.52
Elbert Voogt44.10
Maurice Winterman44.59
Henk van der Schaaf45.28
Hans van Driel45.54
Rene van Vliet46.27
Tinus Kleverwal48.06
Michel Manintveld52.04
Marco Betman56.07
Sylvia Berends1.11.34
5 KM
Jelmer van Leeningen17.52
Dennis 't Hoen18.16
Roland Besselink19.02
2E VCorien van der Bijl19.28
Jan Hollak20.19
Hans Marsman22.32
Guy Diekmann22.41
Rinus Groen23.40
Titia de Wit24.22
Erik Heidekamp27.38
DierenWinter GPX Trail 4 januari 202042,6 KM
Ruud Frieling4.57.03
VaassenMidwinterloop 4 januari 20205 KM
Rinus Groen23.20
Nelleke Evers29.04
10 KM
Christiaan van Putten41.04
1E VRachel de Weerd41.38
Marco Betman50.50
SoestSylvestercross 31 december 20196 KM
Gjalt Panjer21.55
ArnhemDerde Kerstdagloop 27 december 201921,1 KM
Dennis 't Hoen1.34.03
14 KM
Jaya Sicco Smit1.34.12
7 KM
Dik Musch37.03
Rimke Musch37.54
Fred Laan52.50
KlarenbeekCrossloop 26 december 201910 KM
Martijn Paalman34.01
Jan Grashuis35.05
Rob Detert Oude Weme35.41
Ronald Derksen38.31
Frank de Graeff40.12
Jeroen Lamfers40.35
Dennis van Lohuizen41.11
Wim Jochems42.04
Mynko Peterink43.04
Hans van Driel43.04
Marcel Kremer44.04
Elbert Voogt44.26
Wim Altink44.32
Leon Barten45.42
Bert Duursma46.05
Elmer Hartkamp46.05
Henk van der Schaaf46.21
Jan Veltman49.11
Jan de Graaf51.39
Marieke Jochems51.44
Michel Manintveld54.51
Hajni Potopeanu55.10
Johan Voorhorst57.08
8 KM
Marald Brons30.31
Ingrid Rook36.38
Jan van den Esschert37.35
Ruben Robbers41.35
Marike Robbers42.05
Ron de Kluizenaar42.28
Fred Laan48.01
Tinus Kleverwal51.11
5 KM
1E MGjalt Panjer16.49
Roland Besselink19.19
Nick Palapessy19.35
Jan Hollak21.30
Lia van der Meulen21.53
Gerald van den Berg23.17
Rinus Groen23.46
Pauly Driessen36.19
Manon te Dorsthorst40.09
BorneWinter Step One Loop 22 december201921,1 KM
Sylvia Berends1.55.00
5 KM
Tonnie Stouten18.33
Nelleke Evers28.55
EpeBaanloop AV Cialfo 17 december 20195 KM
Raymundo van Egmond20.32
Rinus Groen23.23
DrontenKerstloop 15 december 201921,1 KM
Gert-Jan Liefers1.15.29
Nils van Elzelingen1.21.04
Ronald Derksen1.23.31
Christiaan van Putten1.31.23
Ruud Frieling1.38.49
10 KM
Titia de Wit52.57
Henk Janssen55.37
Nelleke Evers59.10
5 KM
Tonnie Stouten18.12
DieverBoscross Marathon 7 december 201942,195 KM
3E VAnja van Boekel-van der Schaaf4.31.19
NijkerkKoude Polderloop 7 december 201910 KM
Frank de Graeff41.03
5 KM
Mynko Peterink19.21
Raymundo van Egmond20.48
3E V40Marije Scholten21.51
3E M60Jan Hollak22.21
Ingrid Rook22.32
Rinus Groen23.32
NijverdalNijverdalse Bergcross5 KM
Corien van der Bijl24.49
's HeerenbergMontferlandrun 1 december 201915 KM
Gert-Jan Liefers51.43
Nils van Elzelingen55.52
Ronald Derksen59.12
Dennis van Lohuizen1.04.08
Marcel Kremer1.11.23
Sylvia Berends1.23.37
Iris Sielias1.35.53
Anita Westerveld1.44.36
7,5 KM
Gjalt Panjer23.55
Hilly Panjer30.27
WijchenSinterklaasloop 30 november 20197 KM
Ron Yanse42.55
HeerdeSintloop 30 november 20195 KM
Dick Elzenga18.25
Ramon Lentink18.53
Wim Jochems19.58
Raymundo van Egmond20.38
Rinus Groen25.25
EdeHoraloop 30 november 201916,1 KM
Gaby Faulhaber1.50.46
Fred Laan1.50.46
10 KM
Johan Voorhorst52.55
HarderwijkBosloopcompetitie 24 november 20195 KM
Hans van Driel21.53
Elbert Voogt22.16
ZwolleSintnicolaasloop 24 november 201916,1 KM
Sylvia Berends1.33.18
BemmelPietenloop 24 november 201910 KM
2E VMarije Scholten45.47
Ingrid Rook47.02
Nelleke Evers1.00.29
Tonnie Stouten1.00.30
NijmegenZevenheuvelenloop 17 november 201915 KM
Wilber Pannekoek57.54
Dennis 't Hoen58.45
Wouter van Arendonk1.00.42
Rachel de Weerd1.00.42
Harold Peterman1.01.31
Corien van der Bijl1.07.23
JanHendrik Wolters1.08.00
Wim Altink1.09.27
Ruud Harleman1.10.14
Henk van der Schaaf1.12.48
Elmer Hartkamp1.13.24
Leo Brummelkamp1.13.28
Marleen Otten1.13.45
Cicely van der Leij1.14.39
Tinus Kleverwal1.15.36
Rob Petersen1.16.56
Jos Fasen1.16.56
Rimke Musch1.17.20
Dennis Weerts1.19.13
Hajni Potopeanu1.20.32
Guy Diekmann1.23.44
Jaya Sicco Smit1.31.32
Ron Yanse1.31.45
Maria van Driel1.33.59
Oscar Dros1.37.30
Annemarie de Kleuver1.40.44
Gaby Faulhaber1.49.25
NijmegenZevenheuvelennacht 16 november 20197 KM
Lia van der Meulen32.22
Karin Cordia39.21
Iris Sielias43.15
Simone Middelveld44.04
Rian Weelink44.31
Jolanda van den Brink44.51
Odette Nordkamp47.48
Jildou de Jong50.05
Marianne Burghout53.40
Sandra Peters53.41
ZwolleBaanloop Pec 1910 14 november 20195 KM
Johan Voorhorst24.00
NunspeetZandenplasloop 9 november5 KM
Frank de Graeff20.01
Corien van der Bijl21.49
Erik Heidekamp27.51
10 KM
Bas de Kluizenaar34.46
Jan Grashuis35.48
2E M50Mark Westerhof37.31
Ronald Derksen38.55
Raymundo van Egmond43.16
Rinus Groen47.59
SchiermonnikoogDevil's Trail 9 november 201916 KM
Karin Cordia1.51.08
BennekomBennekomse Bosloop 9 november 20194 KM
Gemma Velders24.21
SchiermonnikoogDevil's Night Trail 8 november 20199 KM
Karin Cordia1.03.50
West TerschellingBerenloop 3 november 201942,195 KM
Mark Groote Bromhaar3.27.38
Ruud Frieling3.56.02
21, KM
Tonnie de Winter1.45.29
Oscar Dros1.53.28
Ingrid Roodink2.06.54
Hans Alosery2.10.13
Manda Alosery-Tijssen2.10.13
VordenGrote Veldloop 3 november 20197,7 KM
Ed van der Zwaan42.22
West TerschellingKleintje Berenloop 2 november 201910 KM
Jaya Sicco Smit1.00.10
Iris de Jong1.02.38
EpeNajaarsloop 2 november 201921,1 KM
Rene van Vliet1.38.16
5 KM
Ramon Lentink19.24
Frank de Graeff20.55
Raymundo van Egmond21.10
Rinus Groen24.13
Berlare (B)Donkmeerloop 1 november 201912 KM
Johan Voorhorst1.05.34
HoltenDiepe Hel Holterbergloop 27 oktober 201921,1 KM
Gert-Jan Liefers1.18.36
Harold Peterman1.30.01
Tonnie de Winter1.36.11
Tim van Heumen1.51.05
10 KM
Peter Bakker37.49
Johan Voorhorst53.50
Etten-LeurBrabant Marathon 27 oktober 201942,195 KM
Ruud Harleman3.57.35
Cicely van der Leij3.57.35
HarderwijkBosloopcompetitie 27 oktober 20195 KM
Dennis van Lohuizen20.52
10 KM
Elbert Voogt46.17
HeerdeDalli Run 26 oktober 201915 KM
Bert Duursma1.12.33
Hans Alosery1.33.14
Janet van Ginkel1.33.14
Vincent van Ginkel1.33.15
Fred Laan1.33.16
Nemi van der Reest1.33.17
10 KM
Jan de Graaf53.35
Ed van der Zwaan55.03
Ingrid Leemkuil57.00
Erik Heidekamp58.17
Carina Evertse1.01.34
5 KM
Wouter van Arendonk19.30
Mynko Peterink19.37
Raymundo van Egmond20.54
2E VsenCorien van der Bijl21.12
Rinus Groen23.49
Rimke Musch23.54
Karin Cordia26.05
Simone Middelveld30.39
Ella van der Nat37.06
AmsterdamMarathon 20 oktober 201921,1 KM
Rachel de Weerd1.31.07
JanHendrik Wolters1.44.13
Tom Balke1.51.19
Wim de Haan2.02.24
Marieke Olthuis2.40.25
BeekbergenSpelderholtloop 20 oktober 201910 KM
Ronald Derksen43.14
Dennis van Lohuizen44.30
Elbert Voogt47.14
Mynko Peterink47.14
Jan Grashuis47.14
Wim Altink47.50
Bo van Ginkel1.01.50
Janet van Ginkel1.01.50
Vincent van Ginkel1.01.50
5 KM
Roland Besselink20.49
Nick Palapessy21.20
Erik Hendriks37.53
Marianne Burghout41.42
ZwolleStadshagenrun 19 oktober 201910 KM
Johan Voorhorst52.16
BusslooRondje Bussloo 13 oktober 201910 KM
Bert Duursma47.38
Jan de Graaf1.00.11
Margriet Zweverink1.07.17
7,5 KM
3E MMynko Peterink30.10
Wouter van Arendonk30.33
3E VRimke Musch37.41
Marc van den Bos41.32
5 KM
2E MJeroen Willemsen20.49
Olga Staal38.00
EindhovenMarathon 13 oktober 201942,195 KM
Ruud Frieling3.53.37
Ingrid Rook3.55.54
Marije Scholten4.01.08
Elmer Hartkamp4.29.15
DierenVeluwezoomloop 13 oktober 201921,1 KM
Marcel Mars1.55.45
ApeldoornOrderbos Trail 12 oktober 201915,5 KM
Wim Altink1.23.10
Ronald Derksen1.25.09
Elbert Voogt1.25.09
Seran Nijkamp1.25.09
10,3 KM
Anita Westerveld1.23.23
5,7 KM
Diana Wolters39.30
Bas Schippers40.09
Fred Laan41.58
ZwolleBaanloop Pec 1910 10 oktober 20195 KM
Johan Voorhorst24.13
3 KM
Jan Hollak11.57
Corien van der Bijl12.13
HoenderlooHoge Veluwe Loop 6 oktober 20195 KM
Diana Wolters32.11
Iris Sielias32.18
10 KM
Justyna Pietrzyk54.53
21,1 KM
Henk van der Schaaf1.43.23
Trail 15 KM
JanHendrik Wolters1.18.49
Jan-Willem van Drienhuizen1.21.05
Raoul Swelsen1.25.57
Jan Veltman1.33.59
Tinus Kleverwal1.37.22
Berry de Wied1.37.37
Claudia de Wied1.46.51
Sylvia Berends1.46.57
Maria van Driel1.55.11
Theo Makkink1.58.03
Gaby Faulhaber2.25.18
Fred Laan2.25.29
Dympha Faassen2.26.31
BabberichHerfstloop 6 oktober 201910 KM
Dennis van Lohuizen42.01
Nutterden (D)Eurorun 6 oktober 201910 KM
3E VSuzanne Leunk50.27
Burghaamstede – Kustmarathon 5 oktober 201942,195 KM
ZoutelandeWim Jochems3.42.27
Marieke Jochems4.07.37
ApeldoornAsselse 2 Mijl 4 oktober 20196,4 KM
3E MGertjan Liefers21.12
Wouter van Arendonk25.51
3E VCorien van der Bijl27.53
3,2 KM
Melanie Hartgers15.51
Bas Schippers16.29
Ella van der Nat23.18